Copywriter

Copywriter - SEO, socialmedia

Agencja interaktywna 3W Studio zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz ich promocją w internecie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie odpowiedzialnej i kreatywnej osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie tekstów na strony internetowe (artykuły, opisy produktów, newslettery),
  • aktywne poszukiwanie źródeł informacji dotyczących opisywanych branż,
  • tworzenie wpisów na wybranych portalach społecznościowych na potrzeby działań marketingowych,
  • uzupełnianie o treści blogów firmowych, działów aktualności itp.,
  • przygotowywanie tekstów dla zapleczy pod kątem SEO,
  • tworzenie treści dla reklam tekstowych i graficznych,
  • raportowanie wykonanych prac.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu tekstów dla potrzeb internetu (SEO, SEM, Socialmedia)
  • umiejętność łatwego posługiwania się słowem pisanym,
  • gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu SEO oraz marketingu internetowego,
  • otwartość na pracę w grupie i zaangażowanie w prowadzone projekty,
  • obsługa paneli CMS (głównie Joomla, Wordpress i PrestaShop) - mile widziane, możliwe szkolenie,
  • umiejętność poruszania się w obrębie portali społecznościowych (wpisy, wydarzenia, konkursy itp.),
  • znajomość pakietu Office.

Co oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość awansu w strukturze firmy,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • elastyczne godziny pracy (w ramach pełnego etatu),
  • możliwość poszerzenia kwalifikacji (np. kursy z zakresu marketingu internetowego).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Ballon I
Ballon II
Island
Cloud front I
Cloud front II
Tablet view
Mobile view

Zaufali nam

Play Samsung Daikin Totu Talent Centernet Wrodzinie PBUK Bestpur Chmiel i Słód
Nasi klienci - Warszawa, Białołęka, Legionowo

Kontakt

3W Studio

ul. Płochocińska 107
03-044 Warszawa (Białołęka)

Telefon

+48 509 766 509

biuro@3wstudio.pl

Social Network

Nasza firma na portalach społecznościowych

Facebook Twitter Google+

Nasze rozwiązania

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy głównie rozwiązania Open Source, tj.:

Joomla CMS WordPress VirtueMart OpenCart